Opis inwestycji

Inwestycja Green Park Silesia

Nieruchomość przy ul. Targowej w Chorzowie – działka znajduje się na granicy Katowic / Chorzowa / Siemianowic. To idealne miejsce dla osób, pragnących jednoczesnej bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc zielonych sprzyjających rekreacji i rodzinnemu wypoczynkowi. Bliskość Parku Śląskiego sprawia, że inwestując w tym miejscu, będziesz mógł spoglądać z okna na jeden z najpiękniejszych terenów zielonych na Śląsku. Jest to szczególnie istotny atut okolicy, gdyż bliskość takiego obszaru gwarantuje niezliczoną ilość szerokich promenad, tras pieszych, biegowych i rowerowych. Ponadto to są miejsca doskonale nadające się na spacery z psem czy rodzinny piknik. Na terenie Parku Śląskiego znajdują się liczne wystawy – Śląska Galeria Rzeźby, Rosarium, Ogród Japoński i wiele innych. Okolica oferuje również szeroki wybór atrakcji. Zaliczamy do nich przede wszystkim Wesołe Miasteczko, Zoo, Planetarium, kolejkę wąskotorową i Elkę.

NIEDALEKO ŚRÓDMIEŚCIA

Inwestycja znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy przy ul. Bytkowskiej oddalonej zaledwie 5 minut jazdy od Spodka i 10 minut od katowickiego Rynku.

ZAKUPY I ROZRYWKA

Dojazd do hipermarketów oraz galerii handlowych takich jak Silesia City Center, Kaufland, Tesco, Auchan, Carrefour zajmuje tylko 5 minut.

WYPOCZYNEK I REKREACJA

Lokalizacja oferuje szeroki wachlarz możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. W pobliżu znajduje się Wesołe Miasteczko, Zoo, Planetarium i kolejka wąskotorowa.

TUŻ PRZY PARKU ŚLĄSKIM

Sąsiedztwo jednego z największych parków w województwie śląskim sprzyja rekreacji i wypoczynkowi na łonie natury. Niedaleko znajduje się ponadto urokliwy Lasek Bytkowski.

 

Granice parku

Dodatkowym atutem lokalizacji działki są inwestycje mieszkaniowe, które z dużą intensywnością powstają w bezpośrednim sąsiedztwie działki wzdłuż ul. Bytkowskiej / Telewizyjnej.

Teren inwestycji
Zdjęcie terenu 1

W pobliżu stoją Best Western Premier Katowice Hotel, Bytkowska Park oraz zespół budynków TVP Katowice.

Zdjęcie terenu 2

Zmieńmy to miejsce w inwestycję, która zadziała jak magnes. Chcemy, aby Chorzów znów był modny i przyciągał do Naszego Miasta ludzi młodych, wykształconych, energicznych i aktywnych. Ludzi, którzy marzą o kontakcie z przyrodą, a jednocześnie cenią sobie atuty mieszkania w centrum metropolii.